Company Logo

Odwiedzający

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin: 14044

MszanaFoto.pl


Witamy na stronie internetowej tematycznie związanej z Beskidem Wyspowym, a szczególnie z Zagórzem. Mieszkamy w Mszanie Dolnej, stolicy Zagórzan. Odwiedzamy regularnie nasze góry, nie stroniąc od Gorców, w różnych porach dnia i roku. Fotografujemy beskidzką przyrodę starając się dokumentować to co być może odchodzi na zawsze.

Znajdziesz więc w naszej galerii górskie pejzaże, ale również osobliwe detale przyrody. Znajdziesz zapis fotograficzny folkloru, zwyczajów oraz przedmiotów używanych na co dzień i nie tylko przez mieszkańców Zagórza i okolic. Oprócz tego zapraszamy gości odwiedzających nasze strony do spacerów opisanymi tutaj ścieżkami.

Strona skierowana jest również w stronę Mieszkańców Mszany Dolnej, by mogli obserwować jak zmienia się Ich Miasto. Spora część zdjęć Mszany ma charakter archiwalny, gdyż uwieczniają miejsca których charakter  został bezpowrotnie zmieniony.

Jeśli posiadasz zdjęcia miasta, ludzi oraz beskidzkiej przyrody, które wzbogacą i uzupełnią naszą stronę - prosimy o umieszczenie ich w Galerii Gości.


Zapraszamy do kontaktu i życzymy miłych wrażeń.

 

Radosław Rusnarczyk

herb prawidlowy.pngCreating by Tomass - Kontakt: e-mail: tomass2006@gmail.com
and Designed by: ThemZa Free Joomla Templates.